Jak to działa

W nauce języka ważne są przede wszystkim aktywność i systematyczność. Dbamy o jedno i drugie.
Przekazujemy wiedzę w przystępny sposób, a nasi native speakerzy dbają o to, byś w krótkim czasie nauczył się języka niezbędnego w codziennej komunikacji.

 

Co dostaniesz w każdym z pakietów?

Stały kontakt z językiem angielskim przy obecności native speakera 
Co tydzień nowa, wyjątkowa lekcja wideo na poziomie podstawowym (Beginers) i średnio zaawansowanym (Kminers)
Nawet 8 webinariów w tygodniu
Dostęp do archiwalnych lekcji wideo
Dostęp do archiwalnych webinariów 
Codziennie bonusowe konwersacje online o stałej porze (bez nauczyciela) 

Faq

Poznaj odpowiedzi na najczęściej zadawane przez Was pytania.

Jak wygląda nauka na Jak Się Masz Polsko?

Co tydzień otrzymujesz lekcję w formie video, powtórki w aplikacji memrise oraz 2 webinairy w tygodniu z native speakerem. Otrzymujesz również możliwość rozmowy z innymi użytkownikami serwisu na dodatkowych webinairach bez nauczyciela.

Lekcje w formie video, przygotowywane są przez doświadczoną nauczycielkę języka angielskiego - Anię, oraz Hymana - native speakera. Zaprojektowanie zostały w taki sposób, aby jak najlepiej osłuchać się z językiem i nauczyć wybranych, praktycznych wyrażeń, które później - w dowolnej dla Ciebie chwili, możesz powtarzać w aplikacji memrise. Pod każdą lekcji znajduje się również praktyczny słowniczek zwrotów i słówek użytych w każdej lekcji.

Jest to spotkanie oko w oko z native speakerem online. Aplikacja ZOOM pozwala na stworzenie wirtualnego pokoju, w którym spotykają się uczestnicy - widzą się i słyszą. Dzięki czemu, nie ma barier w kontakcie z native speakerem oraz innymi uczestnikami.

Podstawową zasadą jest wzajemny szacunek. Jeśli mówi inna osoba, nie przeszkadzajmy jej, dajmy jej dokończyć. Native speaker prowadzi zajęcia w taki sposób, aby każdy z uczestników dostał swój czas i wyszedł z webinarium z większą wiedzą, pewnością siebie i dobrym humorem. Jeśli wokół Ciebie pojawiają się jakieś głosy (sąsiad remontuje, pies szczeka, dziecko domaga się uwagi itd.) kliknij przycisk MUTE - dzięki czemu, odgłosy te nie będą zagłuszać wypowiedzi innych użytkowników.

W nauce stawiamy na praktyczne wykorzystanie języka, którego niestety bardzo rzadko doświadczamy w tradycyjnych szkołach, kładących nacisk na naukę suchej wiedzy. Możesz korzystać z serwisu jak tylko zapragniesz. Nikt nie naciska na to aby robić zadania domowe, uczysz się poprzez rozmowę i zabawę z językiem.

Tak, oferujemy 14dni darmowej próbnej nauki języka angielskiego. Dzięki temu sprawdzisz jak wygląda w praktyce nauka z Hymanem.

Zaloguj się na swoje konto - w swoim profilu (po prawej stronie) kliknij w "Edycja profilu".

Płatności dokonuje się w "Edycji profilu" lub po wybraniu pakietu w zakładce "ceny". Obecnie za dostęp można zapłacić poprzez system płatności PayU - kartą kredytową, przelewem online, lub przelewem ekspresowym.

Absolutnie nie, zaczynasz i kończysz naukę kiedy masz na to ochotę. Z doświadczenia możemy Ci powiedzieć, że nie będziesz mógł oderwać się od naszych lekcji a webinaria staną się częścią Twojego dnia ;)

Aplikację Zoom możesz pobrać za darmo na tej stronie . Pobieranie rozpocznie się automatycznie. Po pobraniu pliku kliknij w niego, aby uruchomić instalację. Program Zoom działa na komputerach, tabletach i smartfonach.